Zwemles voor volwassenen
Niet iedereen heeft vroeger leren zwemmen, maar het is nooit te laat om het te leren. Na overleg met onze bedrijfsleider John kunt u zich hiervoor opgeven in de kiosk. De meest geschikte lestijden worden dan met u bepaald.
Zwemles volwassenen
Zwembad De Klomp biedt volwassenen de gelegenheid om in een rustige omgeving vertrouwd te raken met het water en het zwemmen te leren. Onze ervaren zwemonderwijzers geven de persoonlijke aandacht die nodig is. Sta niet langer aan de kant te kijken hoe anderen zwemmen en plezier hebben. Geef je op en ervaar hoe zwemmen je leven kan verrijken.
Bijspijkercursus volwassenen
Heb je vroeger ooit het zwemmen geleerd, maar ben je de vaardigheid wat kwijt? Met een bijspijkercursus voel je je snel weer vertrouwd in het water.
Privéles volwassenen
Bij zwembad De Klomp kun je als volwassene ook kiezen voor privé zwemles. Bij deze lessen ga je met een instructeur het water in en krijg je één op één begeleiding.
Meer informatie en inschrijven
Wil je meer informatie ? Stuur een e-mail naar zwembad De Klomp of bel (0515) 33 12 25.