&nsbp;

Uitslagen 2014

1/32ste

Startnummer Voornaam Achternaam Eindtijd
23 Tjalle-Durk van der Eems 0:22:07
13 Jimte Nijdam 0:22:37
5 Halbe Willem Overal 0:22:40
3 Elvira bij de Weg 0:22:50
4 Greetje Schots 0:24:26
2 Christiaan Land 0:25:11
11 Jelle Jan Zwaagstra 0:25:52
9 Jasper Abma 0:25:53
12 Jildou Jonker 0:26:15
10 Jelle Blaeser 0:26:32
7 Ilse Vellinga 0:27:11
14 Jorn Klijnsma 0:27:24
22 Timen de Boer 0:27:24
24 Marrit Meyer 0:27:30
20 Thomas Oane Nijdam 0:28:20
6 Hylke Jonker 0:28:40
8 Ingrid de Boer 0:28:58
1 Berber Tanja 0:28:59
16 Minke Hoekstra 0:29:36
17 Nynke Albada 0:29:39
21 Thys Blaeser 0:30:18

Dames debutanten

Startnummer Voornaam Achternaam Kloktij Start Eindtijd
118 Lotte Heijs 01:42:08 00:20:00 01:22:08
124 Nynke Wagenaar 01:42:16 00:20:00 01:22:16
100 Aly Leijendekker 01:54:24 00:20:00 01:34:24
106 Daphne perret 01:54:37 00:20:00 01:34:37
120 Marga Miedema 01:56:33 00:20:00 01:36:33
105 Chrissi Schramm-Terpstra 01:57:46 00:20:00 01:37:46
104 Aukje Kootstra 01:58:35 00:20:00 01:38:35
102 Annemiek Borger 01:58:52 00:20:00 01:38:52
125 Shirley smith 02:00:52 00:20:00 01:40:52
128 Ytje Holtrop 02:01:01 00:20:00 01:41:01
101 Anke van Asselt 02:01:06 00:20:00 01:41:06
108 Elske Vd Meulen 02:02:08 00:20:00 01:42:08
126 Sietske Vd Meulen 02:02:08 00:20:00 01:42:08
121 Martzen Joustra – Tiemersma 02:02:09 00:20:00 01:42:09
112 Heleen Rijpma 02:02:44 00:20:00 01:42:44
119 Marcella Ypma 02:02:44 00:20:00 01:42:44
113 Hetske Bruinsma 02:02:50 00:20:00 01:42:50
117 Lize Schuurmans 02:02:54 00:20:00 01:42:54
114 Janna Reitsma 02:03:43 00:20:00 01:43:43
115 Jeannette van der Mei 02:05:09 00:20:00 01:45:09
116 Liske van der Heide 02:05:39 00:20:00 01:45:39
107 Elisabeth Reitsma 02:06:51 00:20:00 01:46:51
123 Neeltje de Boer 02:07:59 00:20:00 01:47:59
110 Gerbrig Reitsma 02:11:24 00:20:00 01:51:24

 

Heren Debutanten

Startnummers Voornaam Achternaam Kloktijd Brug Eindtijd
221 Wim de wit 01:05:36 01:05:36
203 Gauke Postma 01:16:40 00:04:30 01:12:10
200 Albert Jan Kamstra 01:16:48 00:04:00 01:12:48
219 Sietze Douma 01:16:03 01:16:03
204 Hans Kooistra 01:20:38 00:04:30 01:16:08
201 Aron Snippe 01:16:36 01:16:36
214 Remco den Dulk 01:16:37 01:16:37
212 Meinte Wesselius 01:20:46 01:20:46
213 Pieter Wesselius 01:22:38 01:22:38
217 Robin Osinga 01:22:39 01:22:39
206 Hielke Heida 01:23:27 01:23:27
215 Rinse Joustra 01:24:01 01:24:01
220 Steinar de Vries 01:25:21 01:25:21
207 Jurjen Eringa 01:25:42 01:25:42
222 Wouter Bruinsma 01:25:47 01:25:47
208 Jurjen Groenveld 01:27:05 01:27:05
211 Meindert Kootstra 01:30:00 01:30:00
218 Sam Petra 01:39:10 01:39:10

 

1/8ste buitenwater

Startnummer Voornaam Achternaam Kloktijd Brug Eindtijd pos
317 hans hiemstra 01:04:11 01:04:11 1
339 Lammert v/d Ploeg 01:05:11 01:05:11 2
329 Jelmer Postma 01:09:26 01:09:26 3
362 Theunis Wouda 01:11:16 00:01:30 01:09:46
342 Lieuwe Palstra 01:10:25 01:10:25
313 Folkert Keuning 01:11:05 01:11:05
354 Ramon Fredrik 01:11:22 01:11:22
326 Berber Bergsma 01:11:28 01:11:28 1
331 Casper van der Kamp 01:11:32 01:11:32
327 Jan Jelle Kuipers 01:16:32 00:04:30 01:12:02
345 maarten Offinga 01:16:41 00:04:30 01:12:11
338 Klaziena Politiek 01:12:55 01:12:55 2
316 Gertjan Hulzinga 01:18:00 00:04:30 01:13:30
311 Evert Jentje Algra 01:13:32 01:13:32
335 Klaas van Houten 01:14:18 01:14:18
355 Rene Tiesma 01:16:38 00:02:00 01:14:38
320 Henk Onsman 01:16:44 00:02:00 01:14:44
359 Sierk Werner 01:15:34 01:15:34
341 Lieuwe De Wit 01:20:09 00:04:30 01:15:39
349 Nieskje de groot 01:16:06 01:16:06 3
343 Linda Werner 01:16:14 01:16:14
358 Saskia Verijzer-Sleking 01:20:45 00:04:30 01:16:15
307 Claris de Vries 01:16:20 01:16:20
308 Daan de Vries 01:16:35 01:16:35
304 Berber Winkel 01:21:08 00:04:30 01:16:38
312 Femke Brouwer 01:21:36 00:04:30 01:17:06
315 Gerard Sikma 01:17:21 01:17:21
366 Yanna de Vries 01:18:11 01:18:11
357 Ron Altena 01:18:44 01:18:44
333 Johan Van ruiten 01:19:27 01:19:27
352 Peter Hoogstra 01:19:43 01:19:43
309 Douwe Boonstra 01:19:58 01:19:58
314 George Oanne Algra 01:20:11 01:20:11
318 Hendrik Jellema 01:20:50 01:20:50
353 Pieter Jongstra 01:21:21 01:21:21
325 Jan Land 01:22:26 01:22:26
356 Richard Ruiter 01:23:26 01:23:26
334 Kiki Boomgaard 01:23:37 01:23:37
348 Monica Zuidberg 01:24:04 01:24:04
324 Jaap Kuipers 01:24:16 01:24:16
347 Minke twijnstra 01:24:20 01:24:20
361 Sjoukje van der Eems-Hijlkema 01:24:24 01:24:24
350 Nynke Hettinga 01:24:47 01:24:47
364 Wilfred Kuipers 01:25:26 01:25:26
321 Hiske Tijseling 01:27:04 01:27:04
303 Arjan ten Hoeve 01:27:11 01:27:11
306 Carolien de Vries 01:27:56 01:27:56
328 Jelmer de Vries 01:28:09 01:28:09
310 Douwe Kooistra 01:28:46 01:28:46
337 Klaske Wesselius 01:29:10 01:29:10
302 Annalies Woudstra 01:31:19 01:31:19
336 Klaas Bouke Faber 01:31:39 01:31:39
300 Anja Elzinga 01:36:37 00:04:30 01:32:07
305 Berend Bruinsma 01:32:44 01:32:44
301 Anja Smit-Langendijk 01:33:14 01:33:14
330 Jentje Algra (stayer penalty) 01:42:39 00:04:30 01:38:09
363 Tryntsje Bouma 01:39:01 01:39:01
326 Astrid Zijlstra 01:41:28 01:41:28
322 ida hallema 01:44:54 01:44:54

 

1/4de

Startnummer Voornaam Achternaam Eindtijd Brug Eindtijd
400 Alex Bergsma 02:03:37 02:03:37 1
436 Samme Steenstra 02:05:43 02:05:43 2
417 Jort van Zutphen 02:07:24 02:07:24 3
428 Peter Bil 02:08:01 02:08:01
405 Durk-Jorrit van der Eems 02:17:18 02:17:18
434 Richard Kienstra 02:18:17 02:18:17
437 Sjaak van Leeuwen 02:19:21 02:19:21
409 Harm Alberts 02:21:34 02:21:34
413 Jaap Zwaagstra 02:24:49 00:00:30 02:24:19
425 Marcel Hoekstra 02:24:39 00:00:10 02:24:29
403 Atze wiepke Merkus 02:29:29 00:04:00 02:25:29
408 Hans Brandsma 02:25:53 02:25:53
432 Remco Slager 02:27:45 02:27:45
421 Laas Bonnema 02:29:41 02:29:41
418 Justus Beth 02:33:07 02:33:07
440 Tjomme wijnia 02:33:59 02:33:59
435 Roelof Oostra 02:35:55 02:35:55
423 Lieuwe Frans Hoekstra 02:37:35 02:37:35
419 Klaas Abma 02:42:21 00:04:00 02:38:21
401 Anja van Zutphen 02:38:46 02:38:46 1
422 Lauran Spitters 02:39:01 02:39:01
426 Martijn Rispens 02:39:58 02:39:58
407 Gerlof Gerlofsma 02:42:06 02:42:06
424 Marc woud 02:42:24 00:00:10 02:42:14
412 Henk-Jan Visser 02:47:00 00:04:00 02:43:00
430 Pieter Talsma 02:43:49 00:00:30 02:43:19
404 Berber Akkerman 02:46:16 02:46:16 2
410 Harrie Strubbe 02:48:29 02:48:29
414 Jan kooistra 02:49:11 00:00:30 02:48:41
415 Jan Fokko Rispens 02:49:04 02:49:04
433 Richard de Graaf 02:51:15 02:51:15
429 Peter Abma 02:53:27 02:53:27
411 Henk Ebbinge 02:53:48 00:00:10 02:53:38
406 Esther Halbersma 02:57:14 02:57:14 3
431 Raymond Blaeser 02:58:33 02:58:33
438 Sjoerd moes 03:07:30 00:04:30 03:03:00
420 Klaas Van der weg 03:06:42 03:06:42
439 Tineke Bajema 03:06:57 03:06:57

Delen